Foto: Patrick Wind - 112groningen.nl
Bij een verkeersongeluk woensdagmiddag op de Vrydemalaan is een fietser gewond geraakt. Dat meldt nieuwsfotograaf Patrick Wind van 112groningen.nl.
Het ongeluk gebeurde rond 16.50 uur. “Een fietser werd geschept door de bestuurder van een personenauto”, vertelt Wind. “De fietser kwam hierbij ten val en raakte gewond.” Hulpdiensten waren snel ter plaatse. “Verpleegkundigen hebben het slachtoffer gestabiliseerd. Daarna is deze met onbekende verwondingen overgebracht naar het ziekenhuis.”
Zowel de fiets als de personenauto raakten beschadigd. De politie doet onderzoek naar de toedracht. Een deel van het fietspad was ten tijde van het ongeluk enige tijd afgesloten.
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…