Foto: Alex Waltner via Wikimedia Commons (CC 4.0 SA) - Illustratie: Sketchepedia
In de gemeente Groningen zijn het afgelopen etmaal 163 positieve coronatests afgenomen. Er werden drie mensen opgenomen in het ziekenhuis. Een dag daarvoor waren er 135 besmettingen. Een stijging van 28.
In de hele provincie Groningen overleden drie personen aan het virus. Er waren 409 besmettingen. Dat waren er donderdag 460. Een daling van 51.
Landelijk lag het aantal positieve tests op 17.562. Dat zijn er 2242 minder dan donderdag en het laagste aantal sinds 14 november. Over een hele week gezien liep het aantal besmettingen met 7 procent terug.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…