Categorieën: Nieuws

Koopwoningen in Selwerd aangesloten op WarmteNet

Ruim 60% van de eigenaren van 25 koopwoningen aan De Larix in de wijk Selwerd stapt over op het warmtenet van WarmteStad.

Het zijn de eerste eigenaren van woningen die kiezen voor WarmteNet en zo van het aardgas afgaan. Het WarmteNet is een ondergronds buizenstelsel dat zo warm water naar de woningen brengt. De warmte komt onder meer van datacentra op Zernike.

Tot nu toe werden alleen gemeentelijke gebouwen en huizen van woningbouwverenigingen op het WarmteNet aangesloten. Het WarmteNet is belangrijk voor de gemeente, omdat die in 2035 aardgasvrij wil zijn.

Andor Heij

Recente berichten

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

14 minuten geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

1 uur geleden

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

1 uur geleden

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

2 uur geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

12 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

13 uur geleden