Categorieën: Nieuws

Groningen krijgt certificaat ‘mantelzorgvriendelijke gemeente’

Martijn Tillema van Werk & Mantelzorg overhandigde maandagmiddag het certificaat “erkende mantelzorgvriendelijke gemeente” aan gemeentesecretaris Christien Bronda.

Het certificaat is een erkenning voor de inzet van de gemeente om medewerkers te ondersteunen die werk en zorgtaken combineren. Binnen de gemeentelijke organisatie werken circa 850 medewerkers die ook mantelzorger zijn.

“Ik ben blij met de erkenning als mantelzorgvriendelijke gemeente en zie dit vooral als een aanmoediging om te blijven investeren in waardering en ondersteuning van mantelzorgers”, zo stelt een blije wethouder Zorg & Welzijn Inge Jongman. “De ondersteuning die onze medewerkers bieden als mantelzorger is van onschatbare waarde. ”

Tom Veenstra

Recente berichten

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

9 minuten geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

18 minuten geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

2 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

2 uur geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

3 uur geleden

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

3 uur geleden