Categorieën: Nieuws

Brand in spouwmuur van pand aan Bloemsingel (update)

Achter de gevel van een gebouw aan de Bloemsingel is dinsdagochtend brand uitgebroken.

De brandweer kwam ter plaatse en heeft ontruimde het terrein. “Iedereen heeft het pand veilig kunnen verlaten”, laat de brandweer weten.

De brandweer zag zich genoodzaakt om een deel van de wand te verwijderen om bij de brandhaard te kunnen. Na twee uur inspecteren en blussen werd geen uitbreiding van de brand aangetroffen en zijn de brandweereenheden teruggekeerd na de kazerne.

Om de brand af te kunnen handelen werd de Kolendrift, de busbaan tussen het Boterdiep en de Oostersingel, tijdelijk afgesloten.

 

Tom Veenstra

Recente berichten

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

48 minuten geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

1 uur geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

2 uur geleden

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

2 uur geleden

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

3 uur geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

13 uur geleden