Evert van Dijk (directeur Journalistiek Mediahuis Noord)
Evert van Dijk is de nieuwe hoofdredacteur van Dagblad van het Noorden. Hij volgt Erik Wijnholds op, die in juni van dit jaar vertrok. Dat meldt de krant woensdagochtend.
De 56-jarige Van Dijk was tien jaar lang adjunct-hoofdredacteur van het Dagblad van het Noorden. Bovendien was hij de afgelopen acht jaar algemeen hoofdredacteur van NDC mediagroep. Met de benoeming van Van Dijk komt deze functie te vervallen.
De directie van NDC mediagroep wil de samenwerking tussen het Dagblad en de Leeuwarder Courant versterken door twee gelijkwaardige hoofdredacteuren te benoemen. Sander Warmerdam is en blijft hoofdredacteur van de Leeuwarder Courant. Tegelijkertijd treedt Alfred Meester als adjunct online toe tot de hoofdredactie.
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…
Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…
Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…