Categorieën: Nieuws

De Wiardt wordt vrijdag officieel geopend

Wethouder Carine Bloemhoff verricht vrijdag 10 september de officiële opening van De Wiardt aan de Van Lenneplaan. De Wiardt bestaat uit twee nieuwe gebouwen en een openbaar buitenterrein.

In het hoofdgebouw zijn basisschool De Tamarisk, kinderopvang Kids First en de wijkbibliotheek gehuisvest. De naastgelegen sportzaal bestaat uit twee gymzalen die samengevoegd kunnen worden. De sportzaal is een jaar geleden al geopend, de school en kinderopvang in mei, en de bieb in juni.

“De Wiardt is een multifunctionele voorziening die midden in de wijk staat,” zegt wethouder Carine Bloemhoff. “Het is een ontmoetingsplek waar iedereen welkom is en er valt altijd wat te beleven.”

Vrijdagochtend is er een programma met allerlei activiteiten voor de kinderen. Ouders en omwonenden zijn tussen 11.30 en 13.00 uur welkom. De officiële opening vindt om 15.00 uur plaats.

Gert van Akkeren

Recente berichten

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

57 minuten geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

2 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

2 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

3 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

4 uur geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

5 uur geleden