Foto: 112 Groningen
Meerdere eenheden van de politie hebben maandagavond naar een auto-inbreker gezocht in de omgeving van de Oosterhamrikkade in de Stad. De grote politie-inzet bleef echter zonder resultaat.
De politie startte de zoekactie, na een melding uit de omgeving. Er werd een zoekactie gestart naar verdachte met een specifiek signalement. Bij de zoekactie werd ook Burgernet ingeschakeld.
De zoekactie bleef echter zonder resultaat, zo meldt een politiewoordvoerder aan 112 Groningen. Agenten hebben, tijdens de zoekacties, ook onderzoek gedaan naar braaksporen bij geparkeerde auto’s. Ook hier werd geen resultaat geboekt.
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…