Foto: Sportphotoagency.com (L-R), *Ko Itakura* of FC Groningen, *Ritsu Doan* of Arminia Bielefeld
Ko Itakura staat op het punt om een contract te tekenen bij FC Schalke 04 uit Gelsenkirchen. Dat melden media in Engeland en Duitsland. Schalke speelt in de 2e Duitse Bundesliga.
Itakura werd de afgelopen twee seizoen door FC Groningen gehuurd van Manchester City. De 24-jarige Japanner groeide hier uit tot één van de beste verdedigers van de eredivisie. Naast Schalke had ook het Schotse Celtic interesse.
Afgelopen zomer kwam hij nog uit voor het Japanse team, tijdens de Olympische Spelen. De ploeg met daarin ook oud-FC Groningen-speler Ritsu Doan, verloor in de strijd om het brons met 3-1 van Mexico.
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 31-jarige…
Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…
Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…