Foto: KNVB
Sol Kooi van Oranje Nassau en Demi Werther en Maud Rutgers van Be Quick 1887 zitten bij de voorlopige selectie van het Nederlands damesvoetbalelftal onder 17.
Kooi speelde afgelopen drie seizoenen in de opleiding van de vrouwen van Heerenveen, maar gaat komend seizoen naar het eerste vrouwenteam van Oranje Nassau. Werther en Rutgers spelen tussen de jongens in het O-16 elftal van Be Quick.
Roos Kwakkenbos maakt op 30 augustus de definitieve selectie bekend voor een oefenwedstrijd tegen België. De wedstrijd tegen de Belgische leeftijdsgenoten wordt gespeeld in Kalmthout op het terrein van Kalmthout SK.
Thermo Fisher, de Amerikaanse biofarmaceut met een vestiging aan de Zuiderweg in Hoogkerk, heeft zijn…
Kringloopwinkel GoudGoed is bijna een week geopend. Volgens manager van WerkPro Bastiaan van Vliet lopen…
Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…
De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…
Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…