Foto: Patrick Wind - 112groningen.nl
De automobilist die maandagavond een voetganger aanreed in de wijk Vinkhuizen werd achtervolgd door de politie. Dat bevestigt de politie aan het Dagblad van het Noorden.
Het ongeluk gebeurde rond 22.30 uur. Kort daarvoor hadden agenten de chauffeur een stopteken gegeven omdat het vermoeden bestond dat hij een rijverbod overtrad. Het stopteken werd echter genegeerd en een achtervolging was het gevolg. Op de kruising Goudlaan met de Briljantstraat reed de bestuurder vervolgens een voetganger aan. Volgens een politiewoordvoerder was op dat moment de achtervolging al gestaakt omdat het te gevaarlijk werd.
Volgens de politie liep de voetganger op het trottoir en raakte deze niet of nauwelijks gewond, De man is wel gecontroleerd door ambulanciers, maar hoefde niet mee naar het ziekenhuis.
Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…