Foto: Jelte Haumersen - 112Groningen
In delen van de Stad viel aan het einde van de donderdagmiddag in korte tijd een grote hoeveelheid water uit de lucht. De wolkbreuk begon ten zuidoosten van de gemeente en trok vervolgens naar het noordwesten.
Hoewel veel straten een tijdje blank stonden en het verkeer op sommige plaatsen een stuk minder hard reed, lijkt de wolkbreuk niet voor veel schade of ongelukken te hebben gezorgd.
De wolkenpluk waar de hevige bui uit ontstond, heeft de gemeente rond 17.30 weer verlaten. Deze zal in noordelijke richting over een deel van provincie trekken, richting het Waddengebied.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…