Foto: Alex Waltner via Wikimedia Commons (CC 4.0 SA) - Illustratie: Sketchepedia
In de gemeente Groningen zijn sinds vrijdag 6 personen positief getest op het coronavirus. Dat blijkt uit openbare data van het RIVM.
Sinds de uitbraak van het coronavirus zijn er in de gemeente Groningen tot nu toe 13.682 personen positief getest. Vrijdag lag dit aantal nog op 13.676. Dit betekent een stijging van minder dan 0,1 procent. Er werden geen nieuwe ziekenhuisopnames en sterfgevallen gemeld. In de provincie werden in totaal 25 personen positief getest. De meeste nieuwe besmettingen werden gevonden in de gemeente Groningen. In de gemeenten Oldambt en Stadskanaal gaat het om 4 nieuwe gevallen, Het Hogeland en Midden-Groningen 3 en Eemsdelta, Pekela, Veendam, Westerkwartier en Westerwolde 1.
Landelijk werden er het afgelopen etmaal 1.205 personen positief getest. Dit aantal ligt onder het 7-daags gemiddelde dat op 1.455 staat. In de ziekenhuizen werden 46 coronapatiënten opgenomen, op de Intensive Care gaat het om 5 nieuwe opnames. In totaal liggen er nu 672 personen in het ziekenhuis, dit zijn er 57 minder in vergelijking met vrijdag, waarvan er 269 op de IC liggen. Voorts werd er bij het RIVM één nieuw overlijden gemeld.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…