De PvdA maakt zich grote zorgen over de werknemers van Centraalstaal aan de Osloweg. Deze week werd bekend dat Centraalstaal faillissement aanvraagt.
De zeventig werknemers komen straks mogelijk zonder werk op straat te staan. Daarom roept fractievoorzitter Julian Bushoff het gemeentebestuur op tot actie. Het nieuws komt bovendien een half jaar nadat bekend werd dat tabaksfabriek Niemeyer, met ruim 180 werknemers, gaat sluiten.
“Bovendien zijn wij bang dat de werknemers bij Centraalstaal mogelijk zonder sociaal plan op straat komen te staan. Dat moeten we als gemeente zien te voorkomen,” aldus Bushoff. Hij wil dat de werknemers van baan naar gaan geholpen worden zodat ze niet werkloos raken. De kwestie komt woensdag aan de orde tijdens het politiek vragenuur.
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…