Foto Andor Heij
Omdat er vanaf aanstaande zaterdag, tot en met zondag 16 mei, geen treinen rijden tussen het Hoofdstation en station Groningen Europapark, gaat busmaatschappij Qbuzz extra bussen laten rijden van en naar het laatstgenoemde station.
Buslijn 2 tussen Europapark en de Zernike Campus rijdt, tijdens de treinstremming, van ’s morgens vroeg tot na middernacht en ook op zondag. De lijn rijdt op deze dagen minimaal twee keer per uur. Ook rijdt er een extra stadslijn, lijn 17, tussen station Europapark en Kardinge via de Sontweg. Deze lijn rijdt ook de hele dag, minimaal twee keer per uur en sluit onder andere aan op de Intercity’s.
Ook treinvervoerders NS en Arriva zullen tijdens de treinvrije periode bussen inzetten. Deze zullen tussen de twee gesloten stations gaan pendelen.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…