Categorieën: Nieuws

Politie doet buurtonderzoek in Reitdiep na geweldsincident bij Jaagpad

De politie heeft donderdagmiddag buurtonderzoek gedaan in de wijk Reitdiep, naar aanleiding van een geweldsincident bij het Jaagpad. Dit incident vond vorige week plaats, zo stelt de politie.

De precieze omstandigheden van dit geweldsincident zijn niet bekend gemaakt door de politie. Wel is bekend dat het slachtoffer, na het incident, sprak met een getuige. De omschrijving van deze getuige heeft de politie, tijdens het buurtonderzoek van donderdagmiddag, geleid naar de bewuste persoon.

De getuige heeft inmiddels een verklaring afgelegd. De politie hoopt dat deze gaat helpen bij het vervolg van het onderzoek, zo stelt de dienst op Instagram.

 

Tom Veenstra

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

2 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

2 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

5 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

6 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

6 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

6 uur geleden