Categorieën: Nieuws

Driemaster ‘Johanna’ wordt nieuw Pannekoekschip aan de Oosterhaven

’t Pannekoekschip gaat verhuizen van het Schuitendiep naar de noordzijde van de Oosterhaven in Groningen. De ondernemers nemen hier hun intrek in een nieuw en groter vaartuig.

De locatie van het ’t Pannekoekschip verandert, vanwege de bouw van de Kattenbrug en omdat het nieuwe vaartuig met de naam Johanna, groter is dan het huidige schip. De gemeente en de ondernemers hebben daarom besloten dat de Oosterhaven de beste plek is om het schip te exploiteren. De Johanna heeft een  moderner inventaris en een verzonken terras op het dek.

De vergunningen voor de nieuwe locatie van het Pannekoekschip zijn nog niet rond. Omwonenden van de Oosterhaven en de Oosterkade zijn, volgens de gemeente, per brief geïnformeerd over de plannen.

De nieuwe locatie van ’t Pannekoekschip – Foto via Gemeente Groningen

Tom Veenstra

Recente berichten

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

1 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

2 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

2 uur geleden

Aksel Cijntje (31) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 31-jarige…

3 uur geleden

Doorfietsroute Groningen – Ten Boer geopend

Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…

3 uur geleden

Hanze-studenten maken documentaire in Braziliaanse sloppenwijk

Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…

5 uur geleden