Foto: Publiek Vervoer Groningen Drenthe
De buurtbussen in Groningen beginnen vanaf aanstaande maandag gedeeltelijk weer met rijden. Dat maakte Publiek Vervoer Groningen Drenthe vrijdagmiddag bekend.
Het opnieuw opstarten van het buurtbusvervoer hangt samen met de gedeeltelijke herstart van het voortgezet en middelbaar
beroepsonderwijs per 1 maart. De buurtbuslijnen 563 (tussen Ten Boer en Lewenborg) en lijn 564 (tussen Ten Boer en Appingedam) beginnen in ieder geval weer met rijden in de spits. Niet alle geplande ritten in de daluren kunnen vanaf de start direct worden uitgevoerd.
De bussen zijn inmiddels corona-proof gemaakt. Zo zijn er kuchschermen geplaatst en geavanceerde ventilatie beschikbaar in de bussen. Ook zijn er pinapparaten geïnstalleerd, want contant betalen kan niet meer. Hulp bij instappen en uitstappen door de chauffeur is niet mogelijk door de afstandsmaatregel.
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…