Foto: ingezonden / OOG Tv
Een verkoper is zondagmiddag bestolen van de telefoon die hij wilde verkopen. Het incident gebeurde aan de Grote Beerstraat.
Een anonieme bron laat aan OOG Tv weten dat de verkoper aan het einde van de middag met de koper had afgesproken aan de Grote Beerstraat. Toen de koper de telefoon had gecontroleerd op eventuele beschadigingen nam hij ineens de benen. De verkoper liet het er niet bij zitten en rende achter de koper aan. Na een korte achtervolging kreeg hij hem te pakken, maar toen trok de koper ineens een mes. Daarop kon de koper alsnog ontkomen.
Het slachtoffer maakte direct melding bij de politie, die daarop in de buurt is gaan zoeken. Vooralsnog zonder resultaat. De verkoper heeft aangifte gedaan van de diefstal. Mensen die iets gezien hebben, of meer informatie hebben, wordt gevraagd contact op te nemen met de politie op telefoonnummer 0900 88 44.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…