Categorieƫn: Nieuws

Beste concert van 2020 in Vera: Otoboke Beaver uit Japan

De Japanse noiserock band Otoboke Beaver verzorgde vorig jaar het beste live concert bij poppodium Vera. Dat blijkt uit de resultaten van de veertigste Vera-poll.

Elk jaar kiezen de bezoekers het beste live-concert. De winnaar krijgt een plekje op de Wall of Fame in de grote zaal. Ondanks de coronacrisis was er volgens de organisatie genoeg moois te zien om er een mooie poll van te maken.

Otoboke Beaver, bestaande uit vier vrouwen, maakte afgelopen jaar de beste indruk, gevolgd door het Belgische Stake en het Amerikaanse Wolves In The Throne Room. Camshaker Pi eindigde als beste Nederlandse band op de achtste plek. Als beste support act kwam het Amerikaanse Deeper uit de bus, en als beste lokale band Avery Plains.

Gert van Akkeren

Recente berichten

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

53 minuten geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

2 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiĆ«le zorgen…

2 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

3 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

4 uur geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

5 uur geleden