Categorieën: Nieuws

Elf tips na tv-item over oplichting via verkoopsite

De politie heeft elf tips gekregen naar aanleiding van het tv-programma Opsporing Verzocht van dinsdagavond. Daar waren beelden te zien van een man bij een geldautomaat in Groningen.

De man neemt geld op van een bankrekening die door oplichters gebruikt werd. De oplichters bieden goederen aan via een verkoopsite. Zij worden betaald door geïnteresseerden, maar die krijgen de producten nooit geleverd. De slachtoffers komen uit heel Nederland. Er zijn al meerdere verdachten aangehouden in dit onderzoek.

Op dit moment zijn er elf tips binnengekomen. Daarbij zijn ook namen genoemd. Wie informatie heeft over de pinnende man, wordt verzocht contact op te nemen met de politie.

Gert van Akkeren

Recente berichten

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

27 minuten geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

36 minuten geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

2 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

3 uur geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

3 uur geleden

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

4 uur geleden