Foto: Rick ten Cate - tencatefotografie.nl
Na woensdag al 44 bekeuringen te hebben uitgedeeld bij een verkeerscontrole in Groningen, heeft de politie donderdagavond nog eens 106 fietsers beboet voor verschillende overtredingen. Dat maakte de dienst vrijdagmiddag bekend.
Op diverse locaties in de binnenstad zijn fietsers gecontroleerd op het volgen van de verkeersregels, zo stelt de politie. 89 fietsers gingen op de bon voor fietsen zonder verlichting. Vijf fietsers negeerden rood verkeerslicht, negen hielden een telefoon vast tijdens het fietsen. Ook werden fietsers bekeurd voor rijden in voetgangersgebied, het niet kunnen tonen van een identificatiebewijs. Ook stapte een fietser opnieuw op zijn onverlichte fiets, nadat deze al een bekeuring had gekregen.
Ook bromfietsers en automobilisten werden bekeurd. De overtredingen varieerden van rijden zonder rijbewijs of verzekering., defecten aan voertuigen en rijden over een fietspad.
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiĆ«le zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…