Categorieën: Nieuws

Tot het einde van het jaar rechtszaken in tijdelijk stadhuis aan Radesingel

De Rechtbank Noord-Nederland gaat langer gebruik maken van zittingsruimte in de gemeentehuizen van de gemeenten Groningen en Assen. Dat maakte het bestuur van de rechtbank vrijdagmiddag bekend.

De gemeente Groningen heeft, tot het einde van 2020, twee dagen per week een zittingszaal ter beschikking gesteld voor zittingen van de rechtbank. De gemeente Assen stelt een dagdeel in de week een zaal beschikbaar. De aangeboden ruimte wordt gebruikt voor het houden van bestuurs- en privaatrechtelijke zittingen.

Het gebruik van de extra ruimte is de rechtbank goed bevallen. “De uitkomst van de evaluatie is positief en heeft ook enkele verbeterpunten opgeleverd op het gebied van techniek en planning”, aldus de rechtbank. “Zo plannen we nu in Groningen meer tijd tussen de zittingen om drukte in de hal van de gemeentehuizen te voorkomen.

Tom Veenstra

Recente berichten

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

3 minuten geleden

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

13 minuten geleden

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

1 uur geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

11 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

12 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

15 uur geleden