Categorieën: Nieuws

Aanhouding na voetbalrellen in Ellebogenbuurt

De politie heeft een eerste verdachte aangehouden na de voetbalrellen zaterdagavond in de Ellebogenbuurt. Dat laat de politie maandagavond weten.

“We zijn zondagochtend een opsporingsonderzoek gestart naar aanleiding van de vechtpartij”, vertelt een politiewoordvoerder. “Zondagavond is een eerste verdachte man aangehouden. Het onderzoek loopt nog en meer aanhoudingen worden niet uitgesloten.” Over de identiteit van de verdachte doet de politie op dit moment geen uitspraken.

Zaterdagavond rond 20.00 uur ontstond er in de Kromme Elleboog een vechtpartij waarbij zo’n veertig mensen betrokken waren. Het ging om supporters van de Duitse Bundesligaclub DSC Arminia Bielefeld en naar alle waarschijnlijk fans van FC Groningen. Bij de vechtpartij werd er gegooid met tafels, stoelen en fietsen. Niemand raakte gewond.

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

27 minuten geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

10 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

11 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

14 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

14 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

15 uur geleden