Foto: Chris Panas via Pexels.com
Na een sterke stijging van het aantal faillissementen in Groningen in mei, lijkt de financiële situatie van het bedrijfsleven in de provincie enigszins te zijn gestabiliseerd. Dat blijkt uit cijfers de het CBS donderdag publiceerde.
Rechtbanken spraken in de laatste maanden gemiddeld twee faillissementen per week uit over Groningse bedrijven. Tijdens de laatste piek in mei waren dat er gemiddeld zes per week.
Groningen loopt mee in de landelijke trend. In Nederland zijn de afgelopen week zijn 46 bedrijven en instellingen (excl. eenmanszaken) failliet verklaard, 10 minder dan in week 28. Wel werden 11 eenmanszaken failliet verklaard, 3 meer dan een week eerder.
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…