Categorieën: Nieuws

Drugsdealer aangehouden aan Vondellaan

De politie heeft dinsdag aan de Vondellaan in De Wijert een 39-jarige man aangehouden. De Groninger wordt verdacht van het dealen van harddrugs.

Omdat de handel in drugs plaatsvond rond de woning van de verdachte, veroorzaakte dit overlast in de wijk. De politie trof in de woning verdovende middelen, een contant geldbedrag en grote hoeveelheden merkkleding.

Verder wordt de man verdacht van het witwassen van geld dat is verkregen uit criminele activiteiten. De politie doet nader onderzoek naar de verdachte. De man is ingesloten voor verhoor.

Gert van Akkeren

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

9 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

10 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

13 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

13 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

14 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

14 uur geleden