Website Groninger Kerken steeds meer in het Duits vertaald

nieuws
Foto Andor Heij. Kerk Middelbert

De website van Groninger Kerken is inmiddels voor een groot deel in het Duits vertaald. Dat was eerder al gebeurd met het algemene gedeelte. Nu is ook het onderdeel Onze Kerken – op de kaart – in het Duits vertaald.

De Duitse websitebezoeker kan nu de informatie over de 93 kerken van de Stichting Oude Groninger Kerken in het Duits vinden. Aan het parallelle Engelse websitegedeelte wordt nog gewerkt. Het basisgedeelte is al beschikbaar, het onderdeel ‘Onze kerken’ is naar verwachting nog voor de zomer gereed. De klussen worden geklaard door vrijwilligers.

Er staat echter nog veel meer op het verlanglijstje. Zo moet ook het onderdeel ‘Orgels’ in het Duits en het Engels vertaald worden. Ieder jaar komen er veel Duitse toeristen naar de stad en provincie Groningen die niet alleen ge├»nteresseerd zijn in de kerken, maar ook in de bijzondere orgels.

Deel dit artikel: