Categorieën: Nieuws

Insturen van ideeën voor ‘Toukomst’ met twee weken verlengd

Het insturen van ideeën voor het project Toukomst is met twee weken verlengd, tot en met dinsdag 31 maart. Dat heeft de organisatie “Nationaal Programma Groningen” besloten.

De organisatie kreeg de afgelopen dagen meermalen de vraag om meer tijd voor het project uit te trekken, omdat mensen momenteel iets anders aan hun hoofd hebben. Bovendien kunnen door het coronavirus diverse activiteiten niet doorgaan.

Voor Toukomst.nl kunnen alle Groningers die een goed plan hebben voor de toekomst van onze provincie een idee insturen. Nationaal Programma Groningen stelt 100 miljoen euro beschikbaar voor plannen die een grote bijdrage leveren aan thema’s als leefbaarheid en economie in de provincie. Het geld is compensatie voor de aardbevingen veroorzaakt door de gaswinning.

Gert van Akkeren

Recente berichten

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

51 minuten geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

11 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

11 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

14 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

15 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

15 uur geleden