Bron foto: Bitfreak / Flickr / CC 2.0-by-nc-sa
Vanwege de landelijke maatregelen die getroffen worden tegen verspreiding van het coronavirus heeft Groningen Airport Eelde met directe ingang de openingstijden aangepast.
De luchthaven is nu van maandag tot en met zondag van 08:00 uur tot 20:00 uur open voor reguliere vluchten. Spoedeisende, medische en andere kritische vluchten worden nog wel buiten openingstijden afgehandeld.
Reizigers zijn nog steeds welkom op de luchthaven als ze hygiënemaatregelen in acht te nemen, zoals het regelmatig wassen van de handen, hoesten en niezen in de binnenkant van de elleboog en het gebruiken van papieren zakdoekjes.
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 31-jarige…
Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…
Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…