Categorieën: Nieuws

Laatste etappe van start voor dj’s 3FM voor Serious Request

Om 14.00 vanmiddag zijn 3Fm-dj’s Herman Hofman en Sander Hoogendoorn in Vries begonnen aan de laatste etappe voor Serious Request: The Lifeline. Ze komen vanavond om 20.30 aan op de Ossenmarkt in de Stad.

“Ik ga dit echt missen man”, zegt DJ Herman Hofman. “Het is echt een grote piek aan emoties. De steun aan de zijkant is geweldig.” Ook DJ Sander Hoogendoorn is overweldigd door de steun: “Het is gewoon bizar dat er zelfs ’s nachts nog mensen langs de kant staan, dat trekkers je een heel stuk van de etappe begeleiden.”

Dit jaar haalt Serious Request geld op om jonge mensen te beschermen tegen mensenhandel. Vanavond vindt de eindshow plaats op de Ossenmarkt. Daar wordt ook de opbrengst van 3FM Serious Request: The Lifeline bekend gemaakt. Daarvoor nog treden Naaz (18.00 uur), Merol (18.30 uur), Blanks (19.10 uur), Roxeanne Hazes (20.15 uur) en Snelle (20.45 uur) op.

Tom Veenstra

Recente berichten

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

41 minuten geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

58 minuten geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

2 uur geleden

Aksel Cijntje (31) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 31-jarige…

2 uur geleden

Doorfietsroute Groningen – Ten Boer geopend

Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…

2 uur geleden

Hanze-studenten maken documentaire in Braziliaanse sloppenwijk

Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…

4 uur geleden