Foto: Marijke Koetsier
Busreizigers kregen vrijdagochtend een verassing toen ze de Qlink-bus op lijn 3 tussen Leek en het hoofdstation in Groningen instapten. Deze kregen ze omdat project Hoogwaardig Openbaar Vervoer (HOV) bija is afgerond.
Gedeputeerde Fleur Gräper-van Koolwijk, wethouder Geertje Dijkstra-Jacobi van de gemeente Westerkwartier en districtshoofd Agnes Bernardt van Rijkswaterstaat Noord-Nederland deelden vrijdagochtend op de route tussen de halte Oostindie en halte P+R Leek (aan de A7) goodiebags uit aan de busreizigers.
Vanaf het eindpunt Oostindie in Leek zijn busreizigers nu binnen 27 minuten op Hoofdstation Groningen. Als er een file staat op de A7, kan de bus gebruikmaken van de vluchtstrook. Daarnaast zijn de bussen en hubs op de route aangepast en comfortabeler gemaakt.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…