Foto: Andries Oord
Een vrouw is vorige week vrijdagmiddag op de Oude Boerenweg in Glimmen slachtoffer geworden van een zedenmisdrijf. Dat bevestigt de politie.
Over de identiteit en de exacte toedracht wil de politie vanwege het onderzoek nog niets kwijt. Volgens Haren De Krant is er een poging gedaan om een bejaarde vrouw te verkrachten. Volgens die krant is er mogelijk een verband met een aanranding in Schipborg een maand geleden. “Dat is niet het geval”, aldus politiewoordvoerder Leo Wassing. “Die verdachte zat tijdens deze zedenzaak vast”.
De politie is nog op zoek naar de verdachte van het nieuwe zedendelict. De verdachte is blank, rond de veertig, zag er verzorgd uit met kort blond stekelig haar en sprak accentloos Nederlands. Hij droeg een blauwe jas.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…