Foto: Simisi1 via Pixabay
De website van bioscoopketen Pathé lag er dinsdagochtend uit door het grote aantal bezoekers dat kaartjes probeerde te bemachtigen voor de bioscoopvertoning van de laatste afleveringen van de HBO-serie Game of Thrones op 20 mei aanstaande.
De bioscoop had, voorafgaand aan de start van de kaartverkoop, nog extra serverruimte ingekocht om de bezoekerstroom aan te kunnen. De bioscoop had zelfs meer serverruimte ingekocht dan voor de voorverkoop van de laatste film in de Avengers-reeks. Ziggo-klanten konden gratis naar deze bioscoopvertoning. Aanstaande vrijdag gaan er nog kaarten in de verkoop voor Pathé-kaarthouders.
Update 07-05-2019 10.59: De voorstelling in de Pathé Groningen is inmiddels uitverkocht. Pathé meldt dat het binnen een uur meer dan één miljoen aanvragen te verwerken gekregen heeft, waardoor er technische problemen ontstonden op de website.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…