Categorieƫn: Nieuws

Alle verdachten rellen Paddepoel weer vrij

Alle mensen die waren aangehouden bij de rellen in Paddepoel zijn weer op vrije voeten.

Ook de laatste zes personen die de Oudejaarsnacht in de cel doorbrachten zijn vrij. De politie is nog bezig met het onderzoek naar hun betrokkenheid. Het Openbaar Ministerie bepaalt vervolgens of het zestal vervolgd gaat worden.

Op 30 december werden 14 mensen aangehouden na rellen in de Voermanstraat. Acht van hen konden een dag later weer gaan omdat er onvoldoende bewijs tegen hen was.

Gert van Akkeren

Bekijk reacties

  • Tadaaa de eikeltjes zijn weer vrij. Lang leve het systeem, in Amerika waren ze allang door de politie en of bevolking afgeknald.

  • en maar janken op het bureau ! nu zijn het weer helden en ergste is dat er mannen zijn met gezinnen triest !
    zulke dingen is nooit goed maar dat verwacht toch meer van het jeugd
    wou er dood nog niet wonen wat zijn die wijken achteruit gegaan !

Recente berichten

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

35 minuten geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiĆ«le zorgen…

45 minuten geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

2 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

3 uur geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

4 uur geleden

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

4 uur geleden