foto: Bob de Vries
Patiënten die tussen 27 en 31 december in het Martini Ziekenhuis zijn opgenomen, kunnen de kerstshow “Mijn Vrede” van de Groningse cabaretier Marcel Hensema in Virtual Reality bekijken.
“Mijn vrede” is op 24 en 26 december te zien in MartiniPlaza. In het ziekenhuis worden tien VR-brillen verspreid over enkele verpleegafdelingen. Patiënten kunnen de show ook bekijken via hun eigen telefoon of tablet. Deze service wordt aangeboden door stichting Vrienden van het Martini Ziekenhuis samen met ambassadeur MartiniPlaza en VR-expert Horus.
Aanstaande donderdag komt Marcel Hensema zelf langs bij het brandwondencentrum in het Martini Ziekenhuis om met eigen ogen te zien hoe het werkt én om de patiënten een hart onder de riem te steken.
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…