Foto: FC Groningen
FC Groningen moet het de eerste competitiewedstrijden na de winterstop stellen zonder smaakmaker Ritsu Doan. De speler is door de Japanse bondscoach geselecteerd voor de Azië Cup.
Het toernooi vindt plaats van 5 januari tot en met 1 februari in de Verenigde Arabische Emiraten. Japan speelt op 9 januari tegen Turkmenistan, vier dagen later tegen Oman en weer vier dagen later tegen Oezbekistan. Mocht Japan de tweede ronde halen, dan blijft Doan dus langer weg. Japan is één van de favorieten voor de titel.
Hij mist in elk geval het duel op 19 januari tegen Heracles en waarschijnlijk ook dat van een week later tegen PSV. De 20-jarige Doan heeft inmiddels drie interlands gespeeld voor Japan.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…
Bekijk reacties
De kans dat hij het seizoen bij FCG afmaakt is hierdoor wel een stukje groter. Voor gegadigden is hij toch een beetje minder aantrekkelijk geworden.