In buurtcentrum Edanz in de wijk de Hoogte werden donderdagmiddag heel wat pannenkoeken gegeten. Op 29 november is het namelijk Sint Pannekoek en dat betekent dat er heel wat af werd gesmikkeld.
De striptekenaar Jan Kruis bedacht deze feestdag in 1986 in zijn stripverhaal Jan, Jans en de kinderen dat iedere week in de Libelle verscheen. In de strip verzint de Opa een smoes om geen bonen maar pannenkoeken te eten. De vrouw des huizes zou volgens het verhaal pannenkoeken moeten bakken en het hele gezin zou de man moeten welkom heten met een pannenkoek op het hoofd. Voorgaande jaren was het een groot succes, maar dit jaar was het evenement kleinschaliger.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…
Bekijk reacties
Kom op zeg, 'stad in de ban'. Omdat het zo'n groot succes was gingen ze het dit jaar maar kleinschaliger doen, maar de stad is in de ban.
Ik zie overigens in de video een bescheiden tafel dat vooral is gevuld met borden maar amper mensen.