Foto: Jeffery Vermeulen.
Familiebedrijf Blokker staat te koop. Dat heeft de familie bevestigt aan het Financieele Dagblad. De winkelketen heeft in de stad vier vestigingen.
Het gaat al langere tijd slecht met het bedrijf. De afgelopen jaren zijn verschillende reorganisaties uitgevoerd en ook werden dochterbedrijven als Bart Smit en Intertoys al van de hand gedaan. Daarnaast werden verschillende filialen gesloten en andere winkels gingen op de schop.
Alle maatregelen hebben niet geleid tot een betere positie op de markt. Vorig jaar leed het concern een nettoverlies van 344 miljoen euro. Dat was ruim het dubbele van het jaar ervoor. Verkoop van het bedrijf werd daarmee onvermijdelijk.
Wat de gevolgen zijn voor de vestigingen van Blokker is onduidelijk. In de stad zijn er vestigingen aan de Herestraat, Verlengde Hereweg, Siersteenlaan en in winkelcentrum Paddepoel.
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiĆ«le zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Bekijk reacties
De Blokker groep heeft de opkomst van de 'Chinese winkel' totaal onderschat, terwijl er genoeg voorbeelden waren in andere landen.