Categorieën: Nieuws

Huize Maas loopt vol voor Waterlooshow on Tour

Honderden fans van het Nederlandstalige lied zijn woensdagavond aanwezig in Huize Maas. In het horecapand vindt de vijfde editie van de Waterlooshow on Tour plaats.

Op het podium treden zo’n vijftig artiesten op waaronder Stef Ekkel, De Havenzangers, René Karst en De Dikdakkers. Volgens initiatiefnemers Harry & Milano Waterloo is het feest daarmee het grootste Nederlandstalige volksfeest dat in ons land gehouden wordt. De belangstelling voor het feest is zo groot dat de gebroeders vorige week al moesten melden dat de avond uitverkocht was.

De feestavond werd afgetrapt met een bijzonder optreden van de Groninger wethouders Joost van Keulen (VVD) en Roeland van der Schaaf (PvdA). Samen met Stef Ekkel en René Karst brachten zij de hit ‘Liever te dik in de kast dan een feestje gemist’ ten gehore. Hun optreden is hieronder te bekijken.

Sebastiaan Scheffer

Bekijk reacties

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

14 minuten geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

38 minuten geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

4 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

4 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

5 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

5 uur geleden