Foto: Raymond Meter
De start van Zomerstad heeft zondag veel mensen naar de binnenstad getrokken. Bij de start is de binnenstad omgetoverd tot een groot kinderparadijs.
Op de Grote Markt en de Ossenmarkt staan 42 attracties waaronder diverse springkussens en een aantal grote stormbanen. De opening werd rond het middaguur verricht door wethouder Joost van Keulen (VVD) waarna kinderen tot twaalf jaar zich uit mochten gaan leven.
Zomerstad Groningen duurt tot en met 12 augustus en is bedoeld voor gezinnen met kinderen. Het programma bestaat uit creatieve workshops, wetenschapsspellen en springkussens. Het idee is dat kinderen daarmee letterlijk het hoogtepunt bereiken van hun zomervakantie.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…