Categorieën: Nieuws

CDA Groningen gaat voor vier raadszetels

De leden van het CDA Groningen hebben hun kieslijst voor de gemeenteraadsverkiezingen van 21 november vastgesteld. Fractievoorzitter René Bolle (foto) trekt de kar en mikt op vier raadszetels.

Op de tweede en derde plaats staan huidig raadslid Herman Pieter Ubbens en Joma Kaal uit Haren. Op plek vier staat de student David Westerink. Hoogste nieuwkomer is Jalt de Haan op plek vijf.

Opvallende lijstduwers zijn René Bolhuis, bekend bloemist van winkelcentrum Paddepoel, Tweede Kamerlid Anne Kuik en landelijk partijvoorzitter Ruth Peetoom. De partij mikt op vier zetels voor het CDA in de gemeenteraad. Het zijn er nu drie.

Gert van Akkeren

Bekijk reacties

Recente berichten

DJ Coco Coquelicot loopt hersenschudding op door aanval op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

3 minuten geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

1 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

2 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

2 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

3 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

4 uur geleden