Categorieën: 112

Overval op snackbar Dirk Huizingastraat: medewerker gewond

Een snackbar aan de Dirk Huizingastraat is donderdagavond overvallen. Bij de overval is een medewerker van de snackbar gewond geraakt.

“De overval vond plaats rond 23.30 uur””, vertelt politiewoordvoerder Paul Heidanus. “Twee overvallers kwamen de zaak binnen, eisten geld en bedreigden een personeelslid. Hierbij kreeg de man een klap op zijn hoofd en raakte gewond. Na het wegnemen van geld vluchtten de daders de zaak uit.”

De politie is direct een zoektocht naar de daders gestart. “De daders hadden een donkere huidskleur en zij waren beiden gekleed in donkere kleding. Het is onbekend via welke weg zij zijn weggerend.” Het personeelslid is door medewerkers van een ambulance onderzocht en daarna overgebracht naar het ziekenhuis. De directe omgeving van de snackbar is afgezet, de forensische opsporing komt ter plaatse om onderzoek te doen.

Foto: Martin Nuver – 112groningen.nl
Foto: Wesley Bos – groningsnieuws.nl
Sebastiaan Scheffer

Bekijk reacties

Recente berichten

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

1 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

2 uur geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

3 uur geleden

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

3 uur geleden

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

4 uur geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

14 uur geleden