Categorieën: Sport

Juninho Bacuna definitief naar Huddersfield

De transfer van middenvelder Juninho Bacuna naar Huddersfield Town is rond. FC Groningen heeft woensdag overeenstemming bereikt met de club uit de Engelse Premier League.

De 20-jarige geboren Stadjer tekent een driejarig contract. Hij had nog een overeenkomst tot medio volgend jaar bij FC Groningen. Het transferbedrag is niet bekendgemaakt. Bij Huddersfield spelen twee landgenoten: Terence Kongolo en Rajiv van la Parra.

Bacuna speelde in totaal 94 officiële wedstrijden voor de FC. Daarin scoorde hij vier keer. Bacuna stroomde in 2008 vanuit de voetbalschool op 10-jarige leeftijd in, in de opleiding van FC Groningen. Hij was afkomstig van GRC en daarvoor FC Lewenborg.

Gert van Akkeren

Bekijk reacties

  • Da's spijtig om te horen. hoe je het ook wendt of keert, hij is wel een smaakmaker.
    Of je hem nou goed vind, zoals ik, of slecht, d'r wordt altijd wel over 'm gepraat op de tribune.

    Ik wens 'm in ieder geval veel succes in 't boetnlaand!

  • Ik vrees voor hem dat het op een mislukking uitdraait. Het ontbreekt hem aan de kwaliteiten om het in Engeland te redden. Hij wint nooit een duel en dat is cruciaal wanneer je degradatievoetbal moet spelen.
    Wel mooi voor FCG dat er een club intrapt en bereid is om een miljoen voor hem neer te leggen.

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

10 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

10 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

13 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

14 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

14 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

15 uur geleden