Categorieën: Nieuws

Cees Dekker ontvangt award voor verdienste Martial Arts Hall of Fame

Stadjer Cees Dekker ontvangt vandaag in Tiel de award voor verdienste op het tweede “International Martial Arts Hall of Fame”. Hij ontvangt deze ereprijs vanwege zijn bijdrage en verdiensten in de vechtsport.

Martial Arts betekent letterlijk krijgskunsten. Het is een multidisciplinaire vechtsport die zich richt op het combineren van technieken uit verschillende vechtkunsten en vechtsporten zoals worstelen, judo, karate, kungfu, kickboksen, thaiboksen, boksen en jiujitsu.

Cees Dekker heeft de tiende Dan in Tai Jutsu, de negende Dan in Jiu-Jitsu, de zesde Dan in Karate en de zesde Dan in Judo. Kaicho (een eretitel in de vechtsport) Cees Dekker wordt dit jaar 80 jaar oud.

Binnenkort volgt een portret van Cees Dekker op OOG Televisie.

 

Erick Bakker

Bekijk reacties

  • Zag de uitzending op OOG-tv. Gefeliciteerd met je oorkonde. Het is een prestatie dat je nog altijd actief bent. Denk nog vaak terug aan de tijd dat je zondag les gaf in een sportschool te Helpman. Heb er veel plezier aan beleefd om gedeeltelijk mee te mogen doen. Verder gezondheid en de groetjes! Willem Terpstra

Recente berichten

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

37 minuten geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

2 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

2 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

2 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

4 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

4 uur geleden