Categorieën: Nieuws

Award winnaar Cees Dekker geeft les bij Sem Schilt

Stadjer Cees Dekker ontving een paar weken geleden de award voor verdienste op het “International Martial Arts Hall of Fame”. Donderdagavond gaf hij een demonstratie les op de Sportschool van Sem Schilt in Zuidlaren.

“Ik begon met judo in 1948 of 1949. Eerst zat ik op voetbal maar dat lag mij niet goed. Daarna ging ik op boksen door jeugdboekjes van Dick Bos en toen dus op judo”, zegt Cees Dekker vlak voordat hij een groep mannen en vrouwen een karate les geeft bij de Fight Game Academy Semmy Schilt.

Cees Dekker heeft de tiende Dan in Tai Jutsu, de negende Dan in Jiu-Jitsu, de zesde Dan in Karate en de zesde Dan in Judo. Kaicho (een eretitel in de vechtsport) Cees Dekker wordt dit jaar 79 jaar oud.

Erick Bakker

Bekijk reacties

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

5 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

5 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

9 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

9 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

10 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

10 uur geleden