Categorieën: Nieuws

Winkeliers Paddepoel doen goede zaken

De winkeliers van winkelcentrum Paddepoel doen momenteel goede zaken. Dat blijkt uit een rondvraag, die vlogger Rob Mulder deed bij de winkeliers.

Met name de bedrijven die erg onder vuur lagen omdat ze weigeren op koopzondag open te zijn, zeggen extra omzet te krijgen. Dit komt doordat klanten de bedrijven een hart onder de riem willen steken door daar hun aankopen te doen.

René Bolhuis van de Bloemenboetiek zegt hierover: “De situatie gaat je niet in de koude kleren zitten en de steunbetuigingen houden me echt op de been, als kleine bloemist hier. En daar wil ik ook de mensen voor bedanken.” Paddepoel Fietsen meldt dat het ongeveer 30% stijging heeft in bezoekersaantallen en Slagerij Oosterhof zegt dat de omzet verdrievoudigd is.

De vlog van Rob Mulder is te bekijken via zijn YouTube kanaal.

Rick van der Velde

Recente berichten

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

22 minuten geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

1 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

1 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

3 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

3 uur geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

4 uur geleden