Categorieën: Nieuws

Kapotte verwarming zet burgemeester en wethouders ochtend in de kou

Door een storing heeft de verwarming het in het Stadhuis begeven. Dat meldt wethouder Joost van Keulen (VVD) op Twitter.

“Zoals u wellicht gemerkt heeft is het nogal koud in het Stadhuis”, staat te lezen op een A4’tje dat in het monumentale pand aan de Grote Markt is verspreid. “De verwarmingsketels lijken het momenteel niet te doen. We hebben het verantwoordelijk bedrijf ingelicht”. Van Keulen voegt er morrend aan toe: “is het een keertje een beetje koud, begeeft de verwarming het.”

Aan het begin van de middag liet Van Keulen weten dat de verwarming weer werkt.

Sebastiaan Scheffer

Bekijk reacties

  • Joost van Keulen is en blijft de wethouder van de inhoudsloze mediamomentjes. Treurig — zelfs naar VVD-maatstaven.

  • Ach ja, waar dit gemeentebestuur normaliter een deel van haar inwoners in de kou laat staan, mag het nu gerust eens andersom gaan.

  • Als Joost nu eens een keer echt gaat werken i.d.p.v. klagen dan kan hij wellicht voor het eerst in z'n leven aan den lijve zelf ondervinden dat je van echt werken het warm krijgt.

  • Wethouder Joost Kau - w - gom,
    Hup Joost - Vet Coole Trui aan en het GumFree Apparaat mee.
    En dan - her en der en overal - het Kau- w - gom verwijderen.
    Want als het zo door gaat kunnen we - zeer binnenkort - op diverse plekken in de Stad Groningen schaatsen op kauwgom.
    Mooie Stad, Schone Stad
    Mevrouw Kiki

    http://www.gumfree.nl
    Al 120 gemeenten en meerdere dorpen werken al met dit makkelijk te gebruiken apparaat.

Recente berichten

Fietser gewond door aanrijding op Osloweg

Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…

33 minuten geleden

Forumbibliotheek Selwerd feestelijk heropend

De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…

51 minuten geleden

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

2 uur geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

2 uur geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden dinsdag de petitie met 18.000 handtekeningen aan…

3 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

4 uur geleden