Categorieën: Nieuws

File op A7 vanwege ongeluk met meerdere auto’s (update)

Verkeer op de A7 tussen Groningen en Drachten heeft woensdagochtend flink wat hinder ondervonden van een verkeersongeluk. Door het ongeluk waren een tijdlang twee rijbanen afgesloten.

Het ongeluk gebeurde rond 08.00 uur ter hoogte van Marum. Bij het verkeersongeluk waren drie auto’s betrokken. Voor zover bekend raakte één bestuurder gewond.

Het verkeer werd ter hoogte van Marum over de vluchtstrook geleid. Hierdoor ontstond er een file van enkele kilometers. Rond 09.00 uur konden de bergingswerkzaamheden worden afgerond en ging de weg weer open

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

1 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

2 uur geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

3 uur geleden

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

3 uur geleden

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

4 uur geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

14 uur geleden