Categorieën: Nieuws

Gouden ketting met grote emotionele waarde gestolen

Een gouden ketting met grote emotionele waarde is zondagochtend vroeg gestolen uit een studentenwoning aan de Bottemaheerd.

Het slachtoffer is Damiano Cori Carlitto. De ketting is van zijn vader en grootvader in Italië geweest en is een belangrijke herinnering aan zijn familie die hij weinig ziet.

De inbreker werd nog overlopen door de huisgenoot van Damiano, maar die dacht dat het een kennis was. Naast de ketting verdween ook een laptop. De laptop kan Damiano niet zo veel schelen, maar hij wil wel de ketting terug. Een oproep op Facebook is inmiddels honderden keren gedeeld.

Andor Heij

Bekijk reacties

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

15 minuten geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

50 minuten geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

2 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

3 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

3 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

5 uur geleden