Categorieën: Nieuws

Kerstpakketten voor terminale patiënten UMCG

De organisatie “Samen staan we sterk” heeft honderd kerstpakketten samengesteld bedoelt voor terminale patiënten in het UMCG. De pakketten zijn gisteravond door vrijwilligers ingepakt in café Cheers.

“Er zijn veel bedrijven en personen die hebben meegewerkt met inzamelingen en donaties. Zo hebben we honderd pakketten samen kunnen stellen die we aanstaande dinsdag naar het UMCG brengen”, zegt Koeno Niewzwaag, eigenaar van café Cheers.

Hij vervolgt: “In de kerstpakketten zit van alles, variërend van badhanddoeken, shampoo en slippers tot lekkere bonbons”.

Erick Bakker

Recente berichten

Thermo Fisher wil opnieuw praten over cao; acties voorlopig gepauzeerd

Thermo Fisher, de Amerikaanse biofarmaceut met een vestiging aan de Zuiderweg in Hoogkerk, heeft zijn…

15 minuten geleden

Kringloopwinkel GoudGoed blij met nieuwe plek aan Paterswoldseweg: “We hebben veel ruimte”

Kringloopwinkel GoudGoed is bijna een week geopend. Volgens manager van WerkPro Bastiaan van Vliet lopen…

18 minuten geleden

Fietser gewond door aanrijding op Osloweg

Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…

1 uur geleden

Forumbibliotheek Selwerd feestelijk heropend

De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…

1 uur geleden

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

2 uur geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

3 uur geleden